Lůžkové oddělení A, B

Návštěvní hodiny

Po - Pá 15:00 - 17:00h
So, Ne, svátky 14:00 - 16:00h

Po individuální domluvě s ošetřujícím personálem je možné navštívit nemocného i mimo tyto návštěvní hodiny, ale pouze za předpokladu, že nebude narušován provoz oddělení.

Interní lůžkové oddělení

Interní lůžkové oddělení je umístěno ve 3.patře Interního pavilonu.

Zahrnuje celkem  50 lůžek rozdělených do 2 samostatných lůžkových stanic- oddělení A a oddělení B. Pacienti jsou hospitalizováni na 3-5-ti lůžkových standardně vybavených pokojích. Na oddělení A i B je k dispozici  jednolůžkový nadstandardní pokoj. V rámci oddělení B je pro nemocné vyžadující zvýšený dohled nad základními životními funkcemi vyčleněn 1 pokoj se 5 monitorovanými lůžky s výbavou odpovídající intermediální akutní péči. Denní režim a stravování nemocných probíhá v souladu s režimem, který určuje ošetřující lékař. K uchování osobních potravin pacientů je každá stanice vybavena ledničkou. Ležícím pacientům se strava podává k lůžku, ostatní se stravují v jídelně. Jídelna je vybavena televizorem a slouží také jako společenský prostor, kde mají nemocní mj. možnost společně sledovat televizní program. Pacienti mají na všech pokojích zdarma k dispozici bezdrátové wifi  připojení k internetu. Kromě lékařů pečuje o nemocné nepřetržitě kolektiv erudovaných zdravotních sester a dalšího pomocného zdravotnického personálu, který poskytuje vysoce profesionální ošetřovatelskou péči s důrazem na „lidský“ přístup k nemocnému. V případě zájmu nemocného zajišťujeme ve spolupráci s pastoračními asistenty a kněžími vybraných církví duchovní službu.